nedjelja, 6. listopada 2024.

Slatinski hrvač Roko Ćurić za hrvatsku reprezentaciju osvojio zlato na Prvenstvu Balkana u Skopju

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

Jučer (subota) je u Skopju, Sjeverna Makedonija, završeno Prvenstvo Balkana u hrvanju za muške uzraste U-15 i U-17.

Na ovom prvenstvu za hrvatsku reprezentaciju je nastupio i slatinski hrvač Roko Ćurić te osvojio prvo mjesto i zlatnu medalju u uzrastu U-15, kategoriji do 57 kg. Uz Roka, za Reprezentaciju Hrvatske medalje su još osvojili Tin Turković 65 kg 3. mjesto (U-17), Patrik Budor 92 kg 3. mjesto (U-17) i Toma Balabanić 48 kg 3. mjesto (U-15).

Na ovom natjecanju je sudio i slatinski sudac Josip Grahovac, a treneri naše reprezentacije bili su Eugen Jakovljević i Ivan Vrban.

Roko je u Skopju imao veliku podršku članova i trenera Hrvačkog kluba Slatina, Borivoja i Novce Kocića, Maria i Karla Petraka, Nebojše Nikšića, Josipa Grahovca..., te svog oca Draška i njegovog prijatelja Siniše Hrgovića. (adf; Foto: D. Ćurić)

Trgovina Megamont na adresi Ulica bana Jelačića 2 Slatina ima sve, ''od igle do lokomotive''! Što to trgovina Megamont Slatina nudi pogledajte na MEGAMONT.