subota, 24. kolovoza 2024.

[FOTO] Slatina u svom debiju na domaćem terenu u 3. NL Sjever poražena s 3:0 od prošlosezonskog viceprvaka, Rudara iz Murskog Središća

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

Slatina je danas (subota) na Stadionu Antuna Tone Butorca odigrala prvu ovosezonsku utakmicu na svom terenu. Protivnik Slatinčanima bio je prošlogodišnji viceprvak 3. NL Sjever NK Rudar iz Murskog Središća.

NK Slatina je u svom debiju na domaćem terenu u 3. NL Sjever izgubila s 3:0. Gosti su sva tri pogotka postigli iz prekida, prvi iz skraćenog kornera, a ostala dva iz jedanaesteraca. Iako taj rezultat sugerira da su gosti bili izrazito bolji, nije bilo tako, i Slatinčani su imali svojih prigoda, čak tri tzv. mrtve šanse, ali kako biva to u nogometu, ako ne zabiješ, primiš.

Rudari su do početne prednosti stigli u 27. minuti iz skraćenog kornera, te se s tim rezultatom odlazi na pauzu. U nastavku utakmice dosuđena su dva jedanaesterca, privi 48 i drugi 78 minuti, koje sigurno realizira Radiković za konačnih 0:3.

Stadion Antuna Tone Butorca. Gledatelja: 130. Sudac: Nino Vugrinec (Sveti Đurđ). Pomoćnici: Tomislav Hudika (Varaždin) i Lana Tekić (Donje Ladanje). Strijelci: 0:1 – Sambolec (27), 0:2 – Radiković (48 – 11m), 0:3 – Radiković (78 – 11m).

SLATINA: Lukaček, Šuntić, Petrinjak, Farkaš, Piskać, Cordeiro, Knežević (od 83. Šaponja) Kupres, Potočki, Hudoletnjak, Renan (od 46. Pecolaj). Trener: Nikica Hat

RUDAR: Kodba, Antolović, Zeljko, Sambolec, Jurak (od 80. Malenović), K.Nedeljko (od 73. Rihtarec), P.Nedeljko, Radiković, Ivančić (od 58. Janušić), Vaš, Roginić (od 58. Ratajec). Trener: Nino Vuri

(adf; Foto: D. Fišli)

Trgovina Megamont na adresi Ulica bana Jelačića 2 Slatina ima sve, ''od igle do lokomotive''! Što to trgovina Megamont Slatina nudi pogledajte na MEGAMONT.
Klikom na reklame pomažete kvalitetnijem radu Domovina neta. Hvala!