ponedjeljak, 20. lipnja 2022.

VIDOVO 2022.: Klen Slatina pobjednik Kupa općine Pitomača u sportskom ribolovu udicom na plovak

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

U povodu obilježavanja Vidova – Dana općine Pitomača, jučer (nedjelja) je na ribnjaku Šodrana održan Kup općine Pitomača 2022. u sportskom ribolovu udicom na plovak.

Prvo mjesto osvojila je ekipa Klen Slatina, drugo mjesto pripalo je Dravi Novo Virje, dok je treće mjesto zauzela ekipa Smuđ Križnica 2.

Pobjednicima su medalje i pehare uručili predsjednik Općinskog vijeća Općine Pitomača Rikard Bakan i predsjednik ZŠRK općine Pitomača Darko Tkalčec.

Organizator, a ujedno i domaćin ovog natjecanja bila je Zajednica Športsko-ribolovnih klubova općine Pitomača. (icv.hr, ib, foto: Foto Begović)