nedjelja, 24. ožujka 2024.

Ludnica u posljednjim minutama derbija 16. kola Premijer ŽNL u Suhopolju, doznajte rezultate svih subotnjih susreta

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

Trećeligaši Pitomača i Virovitica ovog vikenda nisu uspjeli zatresti mreže svojih protivnika. U 17. kolu 3. NL Sjever, Pitomačani su na domaćem travnjaku remizirali s Podravinom iz Ludbrega u susretu bez pogodaka, dok je momčad Virovitice minimalno poražena na gostovanju kod Dinama u Domašincu.

Bilo je zanimljivo na četvrtoligaškim travnjacima. Nogometaši Sloge iz Zdenaca pred svojim su navijačima remizirali u susretu s drugoplasiranom Bilogorom ’91 iz Grubišnog Polja. Rezultat je bio 1:1, a domaći pogodak postigao je Marin Zdelar.
Puno više razloga za slavlje imali su nogometaši Slatine koji su na svom stadionu Antuna Tone Butorca bez većih problema svladali Dinamo iz Predavca. U pobjedi 3:0 jedan pogodak postigao je Matej Potočki, a dva Matija Bubaš.

Odlična utakmica, a ujedno i derbi kola odigrana je na stadionu Park u Suhopolju. Mladost iz Čačinaca s minimalnih 1:0 pobijedila je domaće “Grofove” i to pogotkom Florijana Rupčića u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Mladost 1930. Čađavica – Standard Nova Šarovka 0:3

Fotografije s utakmice Slatina-Dinamo pogledajte OVDJE, (icv.hr; Foto: D. Fišli)

Klikom na REKLAME pomažete kvalitetnijem radu Domovina neta. Hvala!