petak, 9. prosinca 2022.

[FOTO&VIDEO] Hrvatska pobijedila Brazil u četvrtfinalu SP-a: Pogledajte kako se slavila pobjeda u Slatini

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

Nogometaši Hrvatske kao veliki pobjednici izašli su iz nove drame na Svjetskom prvenstvu. U četvrtfinalu je Hrvatska pobijedila Brazil nakon jedanaesteraca 4-2 (1-1, 0-0).

Nakon 0-0 u 90 minuta, poveo je Brazil pogotkom Neymara u nadoknadi prvog produžetka. No, Hrvatska je izjednačila u 117. minuti nakon akcije asistenta Oršića i strijelca Petkovića, dok je potom Hrvatska slavila, ponovo, nakon jedanaesteraca.

Kako je u Slatini proslavljena pobjeda Vatrenih i ulazak u polufinale Svjetskog prvenstva u Qataru, pogledajte na videu i u fotogaleriji koju vam donosimo. (Foto&Video: D. Fišli)

Klikom na reklamu ispod pomažete kvalitetnijem radu Domovina neta. Hvala!