subota, 15. listopada 2022.

[FOTO] U derbiju 7. kola 3. ŽNL Istok između Miholjca i Vaške slavili domaćini

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

Na blagdan sv. Terezije Avilske i Dana mjesta Gornjeg Miholjca, snage su u derbiju 7. kola 3. ŽNL Istok odmjerile ekipe NK Miholjca i NK Vaške, a slavili su domaćini sa 2:0.

Utakmica je odigrana po ugodno toplom vremenu na dobro pripremljenim terenu NK Miholjca pred oko 100-tinjak gledatelja. Prvih 20-tek minuta niti jedna ekipa nije pokazala premoć na terenu, sve do 20. minute kada gol, poslije greške obrane, postiže Dejan Tomić te se s rezultatom 1:0 odlazi na odmor. Na početku drugog poluvremena Vaščani su pokušali anulirati rezultat, ali poslije jedne kontre domaćina gostujući golman Sandrino Čolak u svom šesnaestercu ruši napadača Miholjca, što je bilo dovoljno da sudac Mario Gebaj pokaže na bijelu točku. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Bojan Dmitrović za 2:0 domaćina. Iako su gosti pokušavali nešto napraviti u napadu i postići zgoditak, sigurna obrana Miholjčana je to rješavala a što nije, pohvatao je vrlo dobar golman domaće ekipe Samir Klement. Konačni rezultat NK Miholjac Gornji Miholjac 2 - NK Vaška Vaška 0. S ovom pobjedom NK Miholjac je učvrstio 1. mjesto na tablici 3. ŽNL Istok.

NK MIHOLJAC: Samir Klement (v), Marijo Klement, Dejan Tomić, Josip Puškarić, Ivan Mlinarić, Ivan Galiot, Bojan Dmitrović, Danijel Klement, Filip Mlinarić, Davor Kizivat, Goran Kizivat, Stjepan Kovačević, Luka Krstić, Tomislav Klement, Bruno Brezec, Domagoj Beneš, Marko Klement.

NK VAŠKA: Sandrino Čolak (v), Manuel Vincek, Ivan Brezović, Dragan Ružić, Hrvoje Ivanac, Danijel Čakanić, Kristijan Bičanić, Nenad Matišić, Dejan Janže, Toni Brezović, Marinko Kaščel, Nikola Dvojak, Nenad Gvojić, Mario Kašćel, Mateo Šimatić, Mario Borovčak, Dino Duvnjak, Marijan Kaščel.

SUDAC: Mario Gebaj

IGRAČ UTAKMICE: Bojan Dmitrović

(adf; Foto: D. Fišli)

Sve fotografije sa utakmice pogledajte OVDJE.

Klikom na reklamu ispod pomažete kvalitetnijem radu Domovina neta. Hvala!