ponedjeljak, 16. svibnja 2022.

Doznajte rezultate jučer odigranih nogometnih utakmica klubova s područja VPŽ

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

Jedan od najuzbudljivijih susreta odigran je jučer (nedjelja) u Imbriovcu, gdje su snage odmjerila dva četvrtoligaša, domaći Borac i Pitomača. Gostujuća momčad, nakon rezultatskog zaostatka na poluvremenu (2:0), sve je uspjela nadoknaditi u nastavku susreta. Postigla je čak šest pogodaka i tako ostala u igri za naslov prvaka.

U nastavku donosimo sve jučerašnje rezultate.

4. liga BJ-KC-VT: 23. kolo
Borac Imbriovec – Pitomača 2:6

1. ŽNL: 23. kolo
Mladost Čačinci – Rezovac 1:4
Dinamo Četekovac – Borova 1:6
Mladost Miljevci – Gradina 11:0
Slavonija Sladojevci – Sloga Zdenci 2:1
Voćin – Podravac Sopje 2:2