ponedjeljak, 24. listopada 2016.

Zlato, srebro i bronca za slatinske taekwondoistice u Sloveniji

Domovina net: Vijesti iz Slatine, Virovitičko-podravske županije, Slavonije i Baranje, te Lijepe naše; kontakt-dragutinfisli@gmail.com

U subotu, 22. listopada, u slovenskom Zrečeu održano je otvoreno prvenstvo Slovenije u Taekwondou na kojem je sudjelovao i Taekwondo klub Slatina.

Ostvareni su sljedeći rezultati:

-Una Maravić je prošla 4 kola, dobila 3 borbe i osvojila 1.mjesto, odnosno zlatnu medalju u kategoriji juniorke – 58 kg
-Dorotea Barić  je pobjedila  dvije borbe i osvoila  2.mjesto i srebro, kategorija juniorke  + 70 kg
-Stefani Barić je pobjedila jednu borbu i osvojila  broncu, kategorija juniorke + 70 kg

Na prvenstvu je sudjelovalo 617 boraca iz 34 kluba i 11 zemalja.(S. Gal, trener)